Aromsa, 12. Juiceful Istanbul Summit'in Ana Sponsoru Oldu

EYLÜL 2023
Aromsa | Bizden Haberler | Aromsa, 12. Juiceful Istanbul Summit'in Ana Sponsoru Oldu

Aromsa, Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) tarafından düzenlenen ve sektörün uluslararası nitelikte en önemli yıllık buluşması olan uluslararası Juiceful Istanbul Summit’e bu yıl da ana sponsor oldu. Zirve, 21 Eylül’de Radisson Collection Hotel, Vadistanbul’da gerçekleşti. Meyve suyu endüstrisinin önde gelen ve farklı iş kollarında hizmet veren temsilcileri sektörün sorunlarını, fırsatlarını ve hedeflerini ele aldılar. 200'ü aşkın yerli ve yabancı katılımcı kitlesiyle meyve suyu endüstrisinin paydaşlarını bir araya getiren etkinlikte, Türkiye'den ve yurt dışından sektör temsilcileri tarafından 15 konuşma ve sunum gerçekleştirildi.

Aromsa Genel Müdür Yardımcısı ve 2. Kuşak Temsilcisi Melis Yasa Aytaman zirvedeki sunumunda, içecek sektöründeki yeniliklerden, lezzet trendlerinden, gelecek dönemde içeceklerdeki inovasyon fırsatlarından ve Aromsa’nın içecek kategorisine yön verecek inovatif yaklaşımlarından bahsetti. Ekstraktlar, inovatif ve yenilikçi aromalar ile Ar-Ge işbirliklerinin geleceğin pazarına nasıl yön vereceğine değinerek, içecek kategorisinde bütünsel bakış açısı geliştirmek için Aromsa olarak çözüm önerilerinin neler olduğunu aktardı.

Etkinlik süresince inovatif ürünlerin yer aldığı Aromsa standında, Aromsa Ar-Ge merkezinde hazırlanan aromalı & ekstraktlı içecekler, milkshakeler, şekeri azaltılmış soğuk çaylar, soğuk kahveler, enerji içecekleri, sirkeli içecekler, kolajenli içecekler, mokteyller ile zirve katılımcılarına lezzetli ve keyifli bir tadım deneyimi yaşatıldı.