KULLANIM ŞARTLARI

KULLANIM ŞARTLARI

Web sitesinin sahibi AROMSA Besin Aroma ve Katkı Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kısaca AROMSA) olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi AROMSA 'a aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

Siteye girmek için 18 yaşında olmak şarttır. 18 yaşın altındaysanız veli veya kanuni temsilcinizden izin almanız gerekmektedir.

18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eden kişi, siteye giriş sırasında bildirdiği tüm bilgilerin doğruluğundan sorumludur. AROMSA, katılımcı ile ilgili tüm işlemlerde buna inanır ve buna göre davranır. AROMSA, 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan siteye giriş yapmalarından veya bilgi sunmalarından, sorumlu tutulamaz. Siteye giren katılımcının 18 yaşından küçük olduğu tespit edilir ise AROMSA, katılımcının siteye girişini iptal edebilir. Siteye giriş yapan tüm herkes gerektiğinde AROMSA tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına muvafakat ettiğini, bu hususun Türk Ceza Kanunu'nun 135. Maddesine aykırılık teşkil etmediğini kabul etmektedir. Site, kullanıcının site kullanımını yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Katılımcılar, fiil ehliyetine sahip olduklarını, akıl sağlıklarının yerinde olduğunu ve eylemlerinin sorumluluğunu taşımakla yükümlü olduklarını peşinen kabul ederler.

İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi AROMSA 'ya ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. AROMSA, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.

Web Site'nin sahibi AROMSA ‘dır. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu AROMSA 'nın lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. AROMSA 'dan önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code'ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medyada kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

AROMSA web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, AROMSA web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı AROMSA hiç bir şekilde sorumlu değildir. Bu yayın, AROMSA ‘nın izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir bilgi, beyan ve ifade siteye aktarılamaz. Bu tür eylemlerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran katılımcıya aittir.

AROMSA web sitesine girmekle site katılımcıları yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve AROMSA 'ya ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK Madde 287'ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı AROMSA tarafından beyan ve işbu Web Sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.