YARATICI ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Uzmanlığımızı Hissedin

Aromsa olarak, sahip olduğumuz uzmanlık, deneyim, ileri teknoloji ve alanında tecrübeli ekiplerimiz ile iş ortaklarımıza aroma tedarik etmenin ötesinde; reçete oluşturmadan ürün tasarımına, deneme üretiminden duyusal analiz değerlendirmelerine kadar birçok konuda yenilikçi ve sürdürülebilir bir iş modeli sunuyoruz.

Bu hizmetlerimizi başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada ihracat yaptığımız pek çok ülkedeki lokal tüketicilerin tercihleri ve yasal düzenlemelerine uygun olarak geliştiriyoruz. Global trendleri takip ederek bu trendler ile uyumlu, yenilikçi ürün çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Aromsa - Yaratıcı Çözüm Ortağınız

Yetkinliklerimiz

Deneyimli teknik ekiplerimiz, yenilikçi fikirleri hayal gücü ve ileri teknoloji ile birleştirerek yepyeni lezzetler tasarlıyor. Ürünlerinizin imzasını oluşturan lezzet profilini oluşturuyor ve dünyanın birçok yerinde severek tüketilen ürünlerde yer alıyoruz.

Araştırma-Geliştirme

Aromsa, Bakanlık onaylı Ar-Ge Merkezi kapsamında; analiz laboratuvarları, Ar-Ge laboratuvarları ve bitmiş ürünler hazırlayan uygulama laboratuvarlarında tecrübeli ekipleri ile reçete oluşturmadan proses geliştirmeye, raf ömrü testlerinden duyusal analizlere kadar birçok konuda çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Aromsa - Yaratıcı Çözüm Ortağınız

Hızlı Aksiyon Alma

Teknik uzmanlarımızla iş birliği içinde ürünlerin hazırlanması, konsept sunumları, ürün sevkiyatları konusunda esnek ve dinamik bir yapıda çalışmaktayız. Bu uygulamalarımız bizi aroma tedarik eden bir firma olmanın ötesinde bir çözüm ortağı yapıyor.

Yasal Mevzuatların Takibi

Aromsa olarak, mevzuatları yakından takip ediyor, müşterimiz hangi coğrafya için çalışma yapmak istiyorsa o coğrafyanın gereksinimlerine uygun aroma seçimi ve reçete geliştirilmesi konularında destek veriyoruz.